Tisztelettel és szeretettel köszöntök minden kedves látogatót iskolánk honlapján!

A szülők, nagyszülők, családtagok, szűkebb környezetünk informálásának egy nagyszerű tere a honlap, ahol a jogszabályi kötelezettségeken felül tájékoztathatunk programjainkról, sikereinkről, céljainkról.

De megtalálhatnak minket azok is, akik gyermekük számára egy olyan intézményt keresnek, amely büszke hagyományaira, eredményeire, ahol fontos érték a tudás, a tisztelet, a becsületes munka, ahol az egyik legfontosabb alapelv az integráció. Sokat tettünk azért – a pedagógusok, a szülők és a tanítványaink közösen –, hogy kialakuljon iskolánk sajátos arculata és egy nyugodt, mindenki számára biztos pontot jelentő intézmény lehessünk.

Ismerjék meg közelebbről intézményünket, tájékozódjanak oldalainkon!

És ha még többet szeretnének látni színes, tartalmas iskolai életünkből, keressenek bennünket a Facebookon is!

Kovács Zsolt - intézményvezető

TPL_BACKTOTOP